Google+
Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zisk z globálnej reklamy

Ako začať a zarábať

Banner4

 
Ako začať?

Nenechajte sa odradiť z vkladu 15$!!! 

Keď si kupite balík za 15$ stanete sa hneď platiacím PAID členom. 

Po zaplatení hneďzačínate ihneď zarábať troma spôsobmi: 

1. Kúpou reklamných balíkov, ktoré Vám generujú 150% svojej ceny

2. Z cyklovačov, ktoré Vám zakaždým po zaplnení generujú 5 až 20$-vý bonus. Ich rotácia závisí od celkového zisku v systéme.

3. Z referralov, kde získavate 10% z ich nákupov a upgradov.

Po registrácii sa do systému prihlasujete cez odkaz  http://globaladshare.com/ a Sign In vpravo hore, kde vyplníte:

 

Ako zarábať?

Po prihlásení Vás systém vyzve upgradovať zaplatením vstupného poplatku 15$ (11€). Úhradu môžete vykonať prostredníctvom platobného procesora (elektronickej peňaženky) PayPal cez Upgrade Account vo Vašom Global účte. Je to ten rýchlejší spôsob aktivácie účtu.

Mesačné poplatky 15$ (11€) hravo zvládnete zo zárobku, z ktorého si, podľa možnosti, prikupujte aj ďalšie balíky, z ktorých Vám každý jeden bude generovať 150% svojej hodnoty. Samozrejme, ak chcete svoje zárobkové možnosti urýchliť, môžete si spočiatku balíky prikupovať nielen zo zárobku, ale aj z PayPal účtu. Urýchlenie zárobkov však najrýchlejšie dosiahnete registráciou spolupracovníkov (referralov) cez Váš referenčný link, ktorý nájdete vo Vašom Global účte. Získavate totiž 10% z ich nákupov a upgradov (aktualizácií), ale aj podiel zo zisku ich matíc a cyklovačov. 

Okrem zisku z reklamných balíkov však budete profitovať aj z matíc a cyklovačov, a to aj vtedy, keď ešte nebudete mať žiadneho referrala. Systém Vám, ako motíváciu pre začiatok, doplní matice a cyklovač ľuďmi z tzv. reverznej matice. Po zaplnení matice alebo cyklovača získavate finančný bonus (5 - 15$), ktorý Vám nabehne na Váš Global účet (Account Balance). K týmto možnostiam však prirátajte aj zisk, ktorý Vám vygenerujú Vaši referrali, a dostanete sa k ziskom, ktoré nie sú systémom limitované a pre Vás časom môžu predstavovať neuveriteľné sumy.

Predplatné 15$ musíte uhradiť každý mesiac a tým sa udržiavať v hlavnej matici. Ak predplatné neuhradíte v stanovenom čase, budete z hlavnej matice odstránený a stratíte svoju pozíciu v sieti. Stále síce budete zarábať z Vašich aktívnych balíkov a cyklovačov, ale nie z hlavnej matice. Ak aj neskôr budete chcieť predplatné uhradiť, už nebudete môcť obnoviť svoju pôvodnu pozíciu, predplatné totiž zaisťuje podporu nových členov z rezervnej matice, ktorá pozostáva z platiacich členov.

S upgradom (aktualizáciou) v sume 15$ obdržíte od Globalu aj:

- reklamný balík v hodnote 10$, ktorého životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty

- s balíkom získavate jednu pozíciu v hlavnej a jednu v reverznej matici, novú pozíciu v U cyklovači (každý mesiac),  kde budete opakovane zarábať provízie a bonusy, dokonca aj dlho potom, čo životnosť Vášho reklamného balíka vypršala

- 1000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu

Ďalej máte k dispozícii nasledovné reklamné balíky:

Reklamný Mini balík za 5$ (aj pre FREE členov)

jeho životnosť vyprší po návratnosti až 850 % jeho ceny (42,50$)

- s balíkom získavate dve pozície

- Úroveň 1 je nová matica 3x2. Po cyklistické úroveň 1, obdržíte 20,00$ v peňažných prostriedkov, posuniete sa na novú pozíciu v úrovni 2, a váš sponzor dostane 5$Ak ste FREE členom, 15$ Global automaticky použije na upgrade (aktualizáciu)

Úroveň 2 je originálny 4x1 matrix. Po cyklistické úrovni 2, budete dostávať 15$

 Reklamný balík Standard za 10$

- jeho životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty (15$)

- s balíkom získavate jednu pozíciu v P cyklovači, kde budete opakovane zarábať provízie a    bonusy, aj dlho po skončení životnosti balíka

- 2000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu

  Reklamný balík Turbo za 10$

- jeho životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty (15$)

- s balíkom získavate jednu pozíciu v Turbo cyklovači, kde budete opakovane zarábať provízie a bonusy, aj dlho po skončení životnosti balíka

- 2000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu

 Reklamný balík  2x2 za 12$

- jeho životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty (18$)

- s balíkom získavate jednu pozíciu v Turbo cyklovači, kde budete opakovane zarábať provízie a bonusy, aj dlho po skončení životnosti balíka

- 3000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu

 Reklamný balík Premium za 20$

- jeho životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty (30$)

- s balíkom získavate jednu pozíciu v P cyklovači, kde budete opakovane zarábať provízie a bonusy, aj dlho po skončení životnosti balíka

- 2000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu, kde sa zobrazujú nad ostatnými reklamami a dostáva sa im maximálnej expozície

 Reklamný balík Mega za 10$

- jeho životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty (15$)

- s balíkom získavate pozície v 5-tich fázach (2x1, 3x1, 2x1, 3x1, 5x1) Mega cykleru, čo predstavuje 5$, 5$, 5$, 10$ a 15$ za cyklus.

- jednu pozíciu v Turbo cyklovači (po dokončení fázy 4) a opätovný vstup do fázy 1 (po dokončení fázy 5)

- 4000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu

 Reklamný balík Express za 8$

- jeho životnosť vyprší po návratnosti 150% jeho hodnoty (12$)

- Všetky nákupy Express balíkov vytvárajú nové pozície v tomto cyklovači. 

- s balíkom získavate pozície v 5-tich fázach (2x1, 3x1, 2x1, 3x1, 3x1) Express cykleru, čo predstavuje 4$, 4$, 4$, 4$ a 4$ za cyklus. 

- Sponzor dostane zakaždým, po dokončení 2. fázy, bonus 1$, a po dokončení 5. fázy bonus tiež 1$. Po dokončení fázy 5 sa vytvorí nová pozícia v 1. etape. 

- Potencionálny príjem z Express cyklovača je neobmedzený.

- 5000 kreditov na propagáciu Vašej ľubovoľnej webstránky v rotátore Globalu

Keď sa stanete platiacim PAID členom, už stačí získať iba 1-2 referralov a postupne zo zisku dokupovať balíky.

Predovšetkým sa pokúste získať čo najviac spolupracovníkov (odporúčaní). Ak sa Vám to nedarí, je tu ešte systém rezervnej matrice, z ktorej ich môžete dostať po dosiahnuté získaného určitého množstva kreditov.

Nezabudnite - čím je viac balíčkov, tým je väčší zárobok!!! 


TOPlist